Фільтр повітряний Mazda 3/5 1.8-2.3 05-14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1638022280, 183969, 184400, 2003337, 2003340, 3034400, 3062600, 585236, 8494, A1237, A2197, A44688, ADM52251, ADM52260, AG1703, AI-5415, AI-5415, ALA1212/2, AP113/2, AP113/4, C28017, C2841, CA9898, E1188L, E658L, ELP9138, F026400129, F026400444, FA3265 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Ширина [мм] | 187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴





