
Фільтр повітряний MB C-class (W203/S202) 2.0 00-02
557 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 043
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB C-class (W203/S202) 2.0 00-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 433 043, 111 094 03 04, 2692, 3020100, 8273, A 111 094 03 04, A 2062, A1132, A18348, AF20100, AG 104 2, AG1627, AI5352, AP0352, C52107, CA9423, E373L, EAF403, ELP3960, ELP3960, LX 992, LX 992, MA1342, MD8002, PA7381, PC2558E, S2602A, U717, WA6680 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 520 |
| Ширина [мм] | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557 ₴





