
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.5TD-5.9i 88-05
583 ₴
- В наявності
- Код: A1375
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.5TD-5.9i 88-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1616248980, 165467S000, 165467S000, 165467S015, 165467S015, 2009985, 3028400, 46213, 53007386, 53007386, 53007386A, 53007386AB, 53007386AB, 53007386AB, 53030688, 53030688, 53030688, 585245, 8313, A1375, A2003, A44727, ADA102213, ADN12251, AF7845, AG1593 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 288 |
| Ширина [мм] | 243 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴



