Фільтр повітряний Opel Meriva B 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 109218, 13275089, 13275089, 13275089, 13356945, 13356945, 13356945, 1638021280, 30A3700, 776136, 835058, 835058, 835075, A1512, A2444, ADW192203, AP072/3, AP072/4, C21136, C21136/1, CA11286, E1037L, E1085L, ELP9356, F026400235, F026400243, FA3428 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 65 |
| Довжина [мм] | 208 |
| Ширина [мм] | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴




