
Фільтр повітряний MB (W124/G460/G463) 3.0D -98
578 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 429 988
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB (W124/G460/G463) 3.0D -98
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 429 988, 183AP, 2300, 25 062 206, 25062206, 25062206, 300, 3092900, 5022745, 603 094 01 04, 890X9601FA, 9180, A 603 094 01 04, A1905, A27501, A328, AF0124, AF3501, AG 104 1, AG 261, AG1254, AI5029, AP012, AP136, C48183, CA4579, E32L, E32L02 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 471.5 мм |
| Ширина | 170.5 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 60,5 |
| Довжина [мм] | 471,5 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 170,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴






