
Фільтр повітряний BMW 3 (E36)/5 (E39) 2.5TDS
615 ₴
- В наявності
- Код: A1362
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 3 (E36)/5 (E39) 2.5TDS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 12712243783, 13712243777, 13712243783, 13712246416, 1457429793, 2246416, 27023, 3000300, 414038, 585067, 8077, 8167, 8671002685, 8671017057, A1003, A1362, A216, A27036, A278, A427, AE5749/1, AF0359, AG1301, AI-5094, AI-5094, AP089, AP162, AP254, B644 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 573 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 574 |
| Ширина [мм] | 166 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴




