Фільтр повітряний Fiat Tipo 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 101665, 3079400, 52027683, 52069663, 52104722, 6000633298, 68361377AA, A1817, A2592, ADL142232, AP 078/3, C25033, CA12242, E1449L, ELP9498, FA3478, LFAF640, LFAF640, LX4333, PA7835, WA9844, 101665, C 25 033, LX 4333, S 3794 A, 212 321 0029, WH 670 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Діаметр 3 [мм] | 165 |
| Ширина [мм] | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴



