
Фільтр повітряний Mazda 2/Toyota Yaris 1.5 Hybrid 22-
627 ₴
- В наявності
- Код: A3148
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda 2/Toyota Yaris 1.5 Hybrid 22-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1780115090, 1780115090, 17801K0020, 1M00133A0, 30D1200, A2811, A3148, ADBP220070, AP178/7, C24076, CA12857, ELP9645, F026400706, FA-2023S, J1322144, LFAF729, P385, PA8027, S0706, WA9978, 30-12 321 0048, C 24 076 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 239 |
| Ширина [мм] | 147 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴



