
Фільтр повітряний MB A-class (W168) 1.7CDI -04
613 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 069
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB A-class (W168) 1.7CDI -04
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 433 069, 2691, 2759300, 668 094 00 04, 668 094 01 04, 668 094 02 04, 668 094 03 04, 668 094 03 04 64, 8213, A 2001, A 668 094 00 04, A 668 094 01 04, A 668 094 02 04, A 668 094 03 04, A 668 094 03 04 64, A1093, AF20102, AG1502, AR3272, C11120 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 106 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Висота | 332 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 332 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 106 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 106 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴




