Фільтр повітряний Mazda 3 2.0 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 184008, 30D2200, A2814, A3151, ADBP220029, AP115/4, CA12668, DP1110.10.0843, E2015L, ELP9647, F026400747, FA353S, J1323075, LFAF731, LX5800, PA8030, PAH9133A0A, PAJ8133A0A, S0747, WA9950, ADBP220029, WA9950, LX 5800 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 258 |
| Ширина [мм] | 184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683 ₴




