
Фільтр повітряний Honda CR-V 2.0 e-CVT Hybrid 18-
710 ₴
- В наявності
- Код: LX 5966
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda CR-V 2.0 e-CVT Hybrid 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 172205K0A00, 30B4500, A2682, A3024, ADBP220024, AR1723PMJ, BFA2689, CA11399, E2026L, ELP9631, HA8685, J1324091, LFAF697, PA3761, PA7914, S3B45A, A3024, HA-8685, 17220-5K0-A00, LX 5966, ADBP220024, F 026 400 860 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 180.5 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 51 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 180,5 |
| Ширина [мм] | 141 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴



