
Фільтр повітряний Chevrolet Trax/ Tracker/ Opel Mokka 12-
694 ₴
- В наявності
- Код: A1615
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Chevrolet Trax/ Tracker/ Opel Mokka 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 108302, 1638026280, 3060900, 834762, 834762, 834762, 95021102, 95021102, 95021102, 95021102, 95528550, 95528550, 95528550, A1615, A2516, ADG022141, AP071/4, C24012, C24012/1, CA11501, E1133L, EAF870, ELP9438, F026400345, FA3476, FA548z, FA-W15S, IAF1272 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 59 |
| Довжина [мм] | 236 |
| Ширина [мм] | 162 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694 ₴




