
Фільтр повітряний Fiat 500L 1.4 16V/1.6 JTDM 12-
706 ₴
- В наявності
- Код: A1614
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Fiat 500L 1.4 16V/1.6 JTDM 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1638026980, 3060700, 47825, 51885139, 585484, A1614, A2515, ADL142212, AP022/8, C23013, CA11744, E532L, EAF876, ELP9439, F026400589, FA541z, IAF1421, LFAF539, LFAF539, LX3597, LX3597, MA3191, P581A, PA3608, PA7800, S0589, SAP4587, WA9805, 47825 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 225 |
| Ширина [мм] | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706 ₴



