
Фільтр повітряний Honda Civic 1.6/2.2 D 12-
715 ₴
- В наявності
- Код: A1993
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda Civic 1.6/2.2 D 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1667448880, 17220R3LG01, 184306, 30C3900, A1993, A2639, ADH22281, AP103/5, C24075, CA12471, ELP9535, F026400453, J1324074, LFAF662, LFAF662, LX3778, P777, PA7859, S0453, WA9839, C 24 075, ADH22281, S 3C39 A, WA9839, LX 3778 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 234 |
| Ширина [мм] | 229 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴



