
Фільтр повітряний Alfa Romeo 159/Brera 06-11
759 ₴
- В наявності
- Код: A1211
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Alfa Romeo 159/Brera 06-11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 0986494071, 2760600, 27F5100, 39752, 43713483, 55183562, 55183562, 585669, 6001073224, 6001073224, 60623350, 60623350, 71754862, 71773167, 71773167, 8445, A1211, A2171, ADL142227, AE348/3, AG1676, AI-3749, AI-3749, AR348/2, C15101, C18003, CA10046 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 246 мм |
| Зовнішній діаметр | 192 мм |
| Внутрішній діаметр | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 246 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 141 |
| Діаметр 3 [мм] | 118 |
| Діаметр 4 [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴




