
Фільтр повітряний Hyundai Azera/Grandeur/Sonata V 05-11
778 ₴
- В наявності
- Код: A1844
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Azera/Grandeur/Sonata V 05-11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 281133K200, 30B0100, A1844, ADG02268, AP177/9, C23006, E1287L, FA539z, J1320525, LX2648, WA9650, HA-707, ADG02268 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 59 |
| Довжина [мм] | 225 |
| Ширина [мм] | 236 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778 ₴



