
Фільтр повітряний BMW M5 (G30) 17- (S63) (R)
871 ₴
- В наявності
- Код: A3116
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW M5 (G30) 17- (S63) (R)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 13717852380, 179009, A2779, A3116, ADBP220089, CA12852, LX3727/1, PA7995, LX 3727/1, ADBP220089 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Ширина [мм] | 216 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 871 ₴



