
Фільтр повітряний MB A-class (W176)/B-class (W264/W242) 1.6-2.2 11-
933 ₴
- В наявності
- Код: A1544
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB A-class (W176)/B-class (W264/W242) 1.6-2.2 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 101444, 165465DD0A, 165465DD0A, 2700940004, 30A3800, 585480, A1544, A2468, A2700940004, ADN12289, AP035/5, C27004, CA11411, E1075L, ELP9457, F026400380, FA-0518JM, FA328z, FA3484, LFAF546, LFAF546, LX3477, P561, PA3637, PA7755, S0380, SAP3523, WA9764 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 257 |
| Діаметр 3 [мм] | 96 |
| Ширина [мм] | 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴



