
Фільтр повітряний BMW 1 (F20/F21) 1.5d/1.6d/2.0d N47/B47/3 (F30/F80)/4 (F32-F36) 2.0d N47/B47 11-
1 637 ₴
- В наявності
- Код: C 24 024
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 1 (F20/F21) 1.5d/1.6d/2.0d N47/B47/3 (F30/F80)/4 (F32-F36) 2.0d N47/B47 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 13 71 8 511 668, 153071760737, 1612889180, 1680338280, 18473, 20 94 7226, 30.540.00, 312 321 0037, 4516-AP, 47226, 50 014 516, 585427, 60233, 71760737, 8550500575, A1538, A2462, ADB 112222, AG 1562, ALA-18010, ALA-18010, AP 026/2, C 138/1, CA11360 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 59 мм |
| Зовнішній діаметр | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 74 |
| Довжина [мм] | 231 |
| Ширина [мм] | 205 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 637 ₴




