
Колодки гальмівні (задні) Toyota Camry/Avalon/Solara 99-12
641 ₴
- В наявності
- Код: KBP-9119
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Camry/Avalon/Solara 99-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 0446606030, 0446633060, 0446633080, 0446633080, 0446641020, 51-02-229, 51229, 8DB355014-751, 8DB355014-751, ADT342222, BP-9155, BP-9155, P83110, PP-229AF, V9118B030, 2483501 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 44 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 15,4 |
| Ширина [мм] | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴




