
Колодки гальмівні (задні) Nissan Pathfinder 5.6 10-/Armada 16- (з датчиком)
669 ₴
- В наявності
- Код: KBP-6589
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Nissan Pathfinder 5.6 10-/Armada 16- (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 05P1798, 0986494778, 130460-56722, 144702, 144702, 2144702, 2534001, 35210, 51-01-104, 51104, 601401, 605672, 8DB355019-541, 8DB355019-541, ADN142166, BP-13029, BP-6628, D1329M, D1329MH, D40601LB0A, D40601LB0A, D40601LB0B, D40601LB8E, D40601LB8E |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14.7 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 50 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 14,7 |
| Ширина [мм] | 128 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴








