
Колодки гальмівні (передні) Opel Kadett/Rekord/Audi 100 68-78
680 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 466 302
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Kadett/Rekord/Audi 100 68-78
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 461 073, 0 986 466 300, 0 986 466 301, 0 986 495 078, 0 986 TB2 000, 0 986 TB2 470, 000 420 16 20, 000 420 57 20, 000 420 58 20, 000 420 62 20, 000 420 62 80, 000 420 70 20, 000 420 71 20, 000 420 76 20, 000 586 22 42, 000 586 71 42, 000610 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Ширина | 61.7 мм |
| Висота | 56.4 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56,5 |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 20034 |
| Товщина (мм) | 14,9 |
| Ширина [мм] | 61,9 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 093 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴




