
Колодки гальмівні (задні) Land Rover Range Rover I 69-96/Defender II 90-16/Discovery 89-96
721 ₴
- В наявності
- Код: 140702
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Land Rover Range Rover I 69-96/Defender II 90-16/Discovery 89-96
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 267, 0222 01, 0222.01, 05P431, 111_0140, 116116, 116399, 1170626, 12-0361, 13.0460-6917.2, 13046069172N-SET-MS, 13046069172N-SET-MSP, 140702, 1464, 1501224005, 151-1527, 19-2937, 2030057.1, 21198, 21237 150 0 5 T4047, 2123701, 22 11 6116 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 88.6 мм |
| Висота | 72.1 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 72,1 |
| Гальмівна система | Lockheed |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-01100/218 |
| Технічний інформаційний номер | 140702 |
| Товщина (мм) | 15 |
| Ширина [мм] | 88,6 |
| Якість | 944 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴





