
Колодки гальмівні (задні) Mazda 6 2.0/2.5 12-
753 ₴
- В наявності
- Код: KBP-4577
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Mazda 6 2.0/2.5 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 0986460010, 130460-26282, 168202, 168202, 2234901, 35142, 51-03-319, 51319, 602628, 8DB355025-561, 8DB355025-561, ADM542112, BP-4588, BP-4588, CBP32386, GDB3632, GMY02643Z, GMY02643ZA, GMY02643ZB, J3613008, LP3234, M075-48, MDB3934, P49059, PP-319AF |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 44 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47,7 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 14,6 |
| Ширина [мм] | 104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753 ₴





