
Колодки гальмівні (передні) Opel Combo 94-01/Daewoo Lanos 97-
802 ₴
- В наявності
- Код: 025 205 4716
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Combo 94-01/Daewoo Lanos 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 460 938, 025 205 4716/PD, 0393.20, 05P599, 05P599A, 11046148, 11046948372, 11046948372, 13.0460-7051.2, 16 05 087, 16 05 087, 16 05 455, 16 05 455, 16 05 810, 16 05 810, 16 05 824, 16 05 824, 16 05 881, 16 05 881, 16 05 907, 16 05 907, 16055 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 48.2 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 57,9 |
| Висота 2 [мм] | 48,2 |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Ширина [мм] | 140,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴



