
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Galant 85-/L400 95-02/Eclipse 94-11/Pajero Pinin 99-07
815 ₴
- В наявності
- Код: 180981
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Galant 85-/L400 95-02/Eclipse 94-11/Pajero Pinin 99-07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 461 145, 00467, 025 217 0615/W, 0291 02, 0291.02, 05P043, 102082, 102082, 1050063, 1050559, 111_0589, 1170413, 12-0428, 13.0460-5980.2, 13046059802N-SET-MS, 13046059802N-SET-MSP, 14843, 1501223016, 151-1353, 151-1656, 16756, 1682326180, 180981 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 107.7 мм |
| Висота | 41.3 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 41,3 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01110/233 |
| Технічний інформаційний номер | 180981 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Ширина [мм] | 107,7 |
| Якість | 944 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴




