
Колодки гальмівні (передні) Nissan Atleon/Cabstar E 99-06/ Iveco Daily
845 ₴
- В наявності
- Код: KBP-6598
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Atleon/Cabstar E 99-06/ Iveco Daily
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 05P1109, 37379, 410609X129, 41060MB625, 50-01-122, 50122, ADN142147, BP-6615, D10609X60C, D1290H, GDB3385, J3601018, MFP-2122, N360N26, ONJUIST, PA-122AF, FT29117, 29160 00 703 00, 0 986 494 266, 141499, 100 4308, 22-0578-3K, 025 291 6020/W, 22-0578-5 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина [мм] | 164 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴



