
Колодки гальмівні (передні) Nissan NV200 10-
867 ₴
- В наявності
- Код: KBP-6599
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan NV200 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 0986494673, 116300, 130460-56992, 143402, 143402, 2143402, 2508701, 302270, 37832, 50-01-128, 50128, 601125, 605699, 6135029, 811014054, 8DB355015-321, 8DB355015-321, ADN142161, AY040NS158, BP1793, BP-6631, BPD1274, CBP32427, D1060JX00B, D1060JX00C |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина [мм] | 155 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴



