
Колодки гальмівні (передні) Audi A4 94-01/VW Passat 96-00
810 ₴
- В наявності
- Код: 025 219 4519
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A4 94-01/VW Passat 96-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 021, 025 219 4519/PD, 05P719, 0631.10, 13.0460-2822.2, 1501224739, 16336, 181157, 181157-700, 21945 196 1 4, 21945.195.1, 2194503, 22-0215-0, 224739, 2631.10, 30 91 6336, 301003, 301484, 571955J, 602822, 6112661, 8DB 355 018-251, 8E0 698 151 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 118.9 мм |
| Висота | 69.4 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 69,4 |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 19,3 |
| Ширина [мм] | 118,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴



