
Колодки гальмівні (передні/задні) Peugeot 208 12-19/Seat Ibiza II 00-02/Volvo S60/V70 II 02-10
900 ₴
- В наявності
- Код: 181447
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні/задні) Peugeot 208 12-19/Seat Ibiza II 00-02/Volvo S60/V70 II 02-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 393, 0 986 494 486, 025 213 8115, 0434 30, 0434.30, 1050695, 111_0825, 1170725, 12-1155, 13.0460-4832.2, 13.0460-4964.2, 13046048322N-SET-MS, 13046048322N-SET-MSP, 151-1913, 151-1932, 16 196 074 80, 16887, 181447, 21381.150.1, 2138102 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 109.7 мм |
| Висота | 69.2 мм |
| Товщина | 14.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front & Rear |
| Висота [мм] | 69,2 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/415 |
| Технічний інформаційний номер | 181447 |
| Товщина (мм) | 14,7 |
| Ширина [мм] | 109,7 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



