
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Carisma 95-06
900 ₴
- В наявності
- Код: 181117-700
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Carisma 95-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 370, 025 230 8015, 0582 00, 0582.00, 10056, 1050561, 116363, 1170453, 13046059872N-SET-MS, 13046059872N-SET-MSP, 151-1710, 181117-700, 19-2156, 22-0250-0, 223021, 23080 151 1 4 T4107, 2308001, 2582.00, 2582.00, 2582.80, 2582.80, 259.0, 259.0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 119.2 мм |
| Висота | 68.5 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/096 |
| Технічний інформаційний номер | 181117-700 |
| Товщина (мм) | 15,8 |
| Ширина [мм] | 119,2 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




