
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Eclipce Cross 17-
1 548 ₴
- В наявності
- Код: 182340
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Eclipce Cross 17-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 070, 025 209 4916/PD, 05P2230, 1239.0, 1239.0, 182340, 184236, 1881 02, 1881.02, 20308, 20949 158 0 5, 20949.160.1, 2094901, 21881.02, 21881.02, 22-1239-0, 223037, 27MI037, 33 10 9326, 35267, 46 05B 481, 46 05B 607, 50-05-533, 50533 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 148.8 мм |
| Висота | 60.8 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 60,8 |
| Гальмівна система | Advics |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5484 |
| Технічний інформаційний номер | 182340 |
| Товщина (мм) | 15,8 |
| Ширина [мм] | 148,8 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548 ₴



