
Колодки гальмівні (задні) Renault Fluence/Megane/Scenic 08-
1 561 ₴
- В наявності
- Код: 181904-203
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Renault Fluence/Megane/Scenic 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 284, 025 248 2015, 1050175, 1387.10, 16784, 178904, 181904-203, 19-3607, 21387.10, 22-0818-0, 2210301, 223963, 33 10 4736, 35289, 44 06 035 58R, 44060-00Q3C, 5502223963, 60 91 6784, 701 675, 704-13201, 8110 14085, 822-818-0, 834.0, 834.0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106.1 мм |
| Висота | 45.4 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 45,7 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0110/5380 |
| Технічний інформаційний номер | 181904-203 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 106,5 |
| Якість | 944 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 561 ₴




