
Колодки гальмівні (передні) Opel Insignia B 17-/Chevrolet Camaro/Buick Envision 16-
1 570 ₴
- В наявності
- Код: 182317
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Insignia B 17-/Chevrolet Camaro/Buick Envision 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 221 3819/PD, 05P2108, 116248, 1170880, 1178.0, 1178.0, 12-1764, 13.0460-5512.2, 13.0470-5512.2, 1631 02, 182317, 21631.02, 21631.02, 22-1178-0, 22138, 22138 180 1 5, 2213801, 22139, 22139 192 1 5, 22139.190.2, 2213901, 22140, 223662, 2314 5358 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141.9 мм |
| Висота | 64.5 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 64,5 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/4899 |
| Технічний інформаційний номер | 182317 |
| Товщина (мм) | 19,3 |
| Ширина [мм] | 141,9 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴




