
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus/Kuga 18-/Lincoln Corsair 19-
1 581 ₴
- В наявності
- Код: 182321
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus/Kuga 18-/Lincoln Corsair 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 885, 025 205 5617, 025 205 5617/PD, 05P2120, 1051389, 1051389, 1170919, 1170919, 1205.0, 1205.0, 12-1770, 13.0460-7347.2, 13.0470-7347.2, 1689801080, 172179, 1808 12, 1808.12, 182321, 19-3888, 2 209 149, 2 210 416, 20297, 20556, 20556 167 0 5 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 64.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.5 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота 2 [мм] | 64,5 |
| Висота [мм] | 64,4 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5215 |
| Технічний інформаційний номер | 182321 |
| Товщина (мм) | 16,8 |
| Ширина [мм] | 155,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 581 ₴



