
Колодки гальмівні (передні) Ford Kuga II 12-/Transit Connect II/Tourneo Connect II 13-
1 591 ₴
- В наявності
- Код: 182273
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Kuga II 12-/Transit Connect II/Tourneo Connect II 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 255 5518/PD, 05P1932, 1 882 108, 1005.0, 1005.0, 1051121, 116226, 13.0460-5780.2, 1510 50, 1510.50, 182273, 2 005 900, 2 075 482, 2 076 355, 2 101 703, 2 454 096, 21510.00, 21510.50, 21510.50, 22-0989-0, 222580, 24650z, 25555, 25555 178 0 5, 2555501 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 181.3 мм |
| Висота | 65.4 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 65,4 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/3595 |
| Технічний інформаційний номер | 182273 |
| Товщина 2 [мм] | 18,2 |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Ширина [мм] | 181,3 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 591 ₴




