
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 19-/C-HR 16-
1 592 ₴
- В наявності
- Код: 182287
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 19-/C-HR 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 227 8218/PD, 04465-F4010, 04465-F4020, 04465-F4021, 04465-F4040, 05P2068, 1051341, 1088.0, 1088.0, 116400, 1170854, 12-1721, 13.0460-5501.2, 15012245116, 1681166580, 182287, 21786.02, 21786.02, 22-1088-0, 2245116, 22782, 22782 184 1 5, 22782.185.2 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141.3 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.3 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота 2 [мм] | 63,3 |
| Висота [мм] | 60,5 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/4967 |
| Технічний інформаційний номер | 182287 |
| Товщина (мм) | 18,4 |
| Ширина [мм] | 141,3 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 592 ₴




