
Колодки гальмівні (передні) Subaru Forester/Legacy 02-09
1 593 ₴
- В наявності
- Код: 025 238 6517/PD
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Subaru Forester/Legacy 02-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 315, 0 986 494 558, 0 986 494 653, 0 986 494 761, 025 238 6517/W, 05P1363, 05P1729, 05P2077, 0951.02, 0951.04, 0951.11, 116326, 13.0460-5787.2, 1501224413, 16643, 181717, 182199, 22-0500-0, 224413, 23865.180.1, 2386501, 2576001, 26296AE160 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 56.8 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56,8 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Ширина [мм] | 137 |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 593 ₴




