
Колодки гальмівні (передні) VW Crafter 16-
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 142283
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW Crafter 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 930, 025 221 4721/PD, 025 221 7821/PD, 05P2063, 05P2063K, 1051378, 1051378, 116250, 1170907, 1174.0, 1174.0, 12-1758, 13.0460-3879.2, 13046118472N-SET-MS, 142283, 15012247155, 1847 00, 1847.00, 19-3679, 20254, 21847.00, 21847.00, 22-1174-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 177.6 мм |
| Висота | 70.8 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 70,8 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5079 |
| Технічний інформаційний номер | 142283 |
| Товщина (мм) | 20,7 |
| Ширина [мм] | 177,6 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



