
Колодки гальмівні (задні) Audi A6/A7/A8/Q7/Q8/Bentley Bentayga 15-
1 655 ₴
- В наявності
- Код: 182341
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A6/A7/A8/Q7/Q8/Bentley Bentayga 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 389, 05P2359, 12-1773, 1739 00, 1739.00, 182341, 184235, 21739.00, 21739.00, 2247156, 25998.170.1, 33 10 9325, 35243, 4M0 698 451 AA, 4M0 698 451 AE, 4M0 698 451 AH, 4M0 698 451 BH, 4M0 698 451 K, 4M0 698 451 Q, 4M8 698 451, 4M8 698 451 A |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 68.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 78.8 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота 2 [мм] | 78,8 |
| Висота [мм] | 68,8 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5173 |
| Технічний інформаційний номер | 182341 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина [мм] | 129 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 655 ₴




