
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 02- R16
1 668 ₴
- В наявності
- Код: 025 239 1919/PD
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 02- R16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 769, 025 239 1919, 025 239 1919/PD, 025 239 1919/WS, 05P967, 0959.01, 0959.01, 0959.11, 1170344, 12.93103, 13.0460-4979.2, 141522, 141522-066, 1501221948, 16663, 22-0326-0, 221948, 23919.195.1, 2391901, 301569, 335.0, 363916060187, 37332 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 164.7 мм |
| Висота | 69.6 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 69,6 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина [мм] | 164,7 |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 668 ₴





