
Колодки гальмівні (задні) Renault Master III/Opel Movano B/Nissan NV400 10- (+датчик)(однокатковий)
1 670 ₴
- В наявності
- Код: LM2001
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Renault Master III/Opel Movano B/Nissan NV400 10- (+датчик)(однокатковий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 494 500, 000 009B-SX, 025 251 1218/PD, 025 251 1218/W, 05P1578K, 10300720, 1050273, 1083-7501, 1170111, 120070810, 12-1441, 12394, 1263701810, 13.0460-4858.2, 13046048582N-SET-MS, 13046048582T-SET-MS, 142001, 142001LM, 1439 01, 1439.01, 16843 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 128.6 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 59,5 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1663/2997 |
| Технічний інформаційний номер | 142001LM |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Ширина [мм] | 128,6 |
| Якість | 517 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴





