
Колодки гальмівні (задні) Opel Astra G/H 04- (TRW)
1 672 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2868.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Opel Astra G/H 04- (TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 0 986 424 646, 0 986 494 654, 0957.02, 0957.02, 13.0470-2868.2, 16 05 086, 16 05 086, 16 05 122, 16 05 122, 16 05 128, 16 05 128, 16 05 625, 16 05 625, 16 05 967, 16 05 967, 16 05 995, 16 05 995, 16511, 16512, 223625, 23417 152 1 4, 23417 152 1 5 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95.3 мм |
| Висота | 42.8 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 42,8 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1163/1231 |
| Товщина (мм) | 15,3 |
| Ширина [мм] | 95,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 672 ₴




