
Колодки гальмівні (передні) VW T6 15- (з датчиком)
1 706 ₴
- В наявності
- Код: 142399
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW T6 15- (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 116, 0 986 460 317, 025 262 6818, 025 262 6818/PD, 05P2254A, 05P2254AK, 1170961, 12-1794, 13.0460-3892.2, 13.0470-3892.2, 1321.0, 1321.0, 142399, 179950, 1920 01, 19-3880, 20309, 21920.01, 21920.01, 22-1321-0, 2247159, 26268, 26268 179 1 5 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 135.7 мм |
| Висота | 70.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.1 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота 2 [мм] | 72,1 |
| Висота [мм] | 70,1 |
| Гальмівна система | Bosch |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5507 |
| Технічний інформаційний номер | 142399 |
| Товщина (мм) | 17,9 |
| Ширина [мм] | 135,7 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 706 ₴





