
Колодки гальмівні (задні) Renault Master III/Opel Movano B/Nissan NV400 10- (+датчик/к-кт)(спарка)
1 670 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 756
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Renault Master III/Opel Movano B/Nissan NV400 10- (+датчик/к-кт)(спарка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 499, 05P1570, 13 0460 4857 2, 142000, 16819, 2144201, 2517201, 302436, 44 06 008 66R, 44 06 009 41R, 44 06 060 11R, 44 06 086 97R, 44 06 239, 44 06 239, 44 06 239, 44 21 289, 44 21 289, 44 21 289, 4406000Q0G, 4406000Q0M, 4406000Q1K, 4406239 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.1 мм |
| Ширина | 163.9 мм |
| Висота | 63.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 62,4 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 25172 |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Ширина [мм] | 163,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴





