
Колодки гальмівні (передні) MB ML-class (W163) 98-05
1 839 ₴
- В наявності
- Код: 025 231 9317/W
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB ML-class (W163) 98-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 611, 025 231 9317, 025 231 9317/PD, 025 231 9317/S, 05P983, 0697.01, 10 91 6410, 13.0460-8004.2, 1501223342, 163 420 00 20, 163 420 03 20, 163 420 12 20, 16410, 181276, 22-0569-0, 223342, 23193 163 1 5, 23193.165.1, 2319303, 2697.01, 573034J |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 187.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 77.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.9 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 77,2 |
| Висота 2 [мм] | 58,9 |
| Гальмівна система | Kelsey-Hayes |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 16,3 |
| Ширина [мм] | 187,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴




