
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Discovery IV/V 09-/Range Rover III/IV/Sport I/II 06-
1 770 ₴
- В наявності
- Код: 181957-203
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Discovery IV/V 09-/Range Rover III/IV/Sport I/II 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 000 350B-SX, 025 250 2119, 025 250 2119/PD, 05P1616, 10301217, 1051106, 1051126, 116124, 116126, 1170879, 12-1735, 13.0460-2762.2, 13046027622N-SET-MS, 13046027622N-SET-MSP, 181957-203, 21409.10, 21409.10, 22 11 6124, 22 11 6126, 22.35.117, 22-0836-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 192.7 мм |
| Висота | 72.2 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 72,2 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01111/3143 |
| Технічний інформаційний номер | 181957-203 |
| Товщина (мм) | 18,5 |
| Ширина [мм] | 192,7 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴




