
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe II/III/Genesis 06-/Kia Sorento/Ssangyong Korando 09-
1 755 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 227
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe II/III/Genesis 06-/Kia Sorento/Ssangyong Korando 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 631, 0 986 50A 636, 0 986 TB3 002, 05P1382, 122602, 13 0460 5777 2, 13 0470 5777 2, 1501223427, 181828, 181997, 2122602, 2435101, 2435104, 301937, 48130341A0, 572607J, 572607JBD, 58101 2BA10, 58101 2JA11, 58101 2JA11, 58101 2PA70, 58101 2PA70 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 156.7 мм |
| Висота | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24351 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Ширина [мм] | 156,7 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 454 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴








