
Колодки гальмівні (задні) Renault Master/Opel Movano 10- (спарка) (з датчиком)
1 829 ₴
- В наявності
- Код: 025 251 7218/PD
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Renault Master/Opel Movano 10- (спарка) (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 499, 025 251 7218/W, 05P1570, 13.0460-4857.2, 142000, 1442.01, 1501223965, 16819, 21442.01, 22-0900-0, 223965, 25172.180.1, 2517201, 44 06 239, 44 06 239, 44 21 289, 44 21 289, 44060-00Q0G, 44060-00Q0M, 44060-00Q1K, 44060-00Q2M, 440600866R |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 163.4 мм |
| Висота | 63 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 63 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 303 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Ширина [мм] | 163,4 |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 829 ₴





