
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord/Civic 00- (Sumitomo)
1 769 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 722
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord/Civic 00- (Sumitomo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 50A 261, 0 986 TB2 371, 05P1071, 05P1840, 06450-S6E-E50, 06450SJK010, 13 0460 5878 2, 1501222637, 170650, 181019, 181543, 181543203, 2342001, 2342003, 2372901, 2372905, 2372917005, 2405301, 2405303, 2674 12, 2747 12, 301887, 41060 0W785 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 68.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 59,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23729 |
| Обмеження виробника | SUMITOMO System |
| Товщина (мм) | 16,3 |
| Ширина [мм] | 148,8 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 324 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769 ₴





